Doradztwo i ekspertyzy kominiarskie

W ZUK Sławomir Okruch jesteśmy specjalistami w dziedzinie kominiarstwa i z przyjemnością oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie w ramach usług doradztwa i ekspertyz kominiarskich. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby pomóc Ci w rozwiązywaniu wszelkich problemów i podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących Twojego systemu grzewczego i wentylacyjnego.

Budując dom warto zaprosić kominiarza by zaopiniował przewody kominowe gdy budynek jest jeszcze w stanie surowym. W tym momencie można jeszcze wszystko zmienić bez ponoszenia kosztów rozbierania wyķończonego już mieszkania/domu.

Doradztwo kominiarskie

Nasze usługi doradztwa kominiarskiego obejmują:

 1. Konsultacje kominowe:
  nasz zespół kominiarzy udziela porad i konsultacji dotyczących konserwacji, naprawy i modernizacji kominów. Pomagamy w ocenie stanu komina i określeniu dalszych działań.
 2. Dobór właściwego rozwiązania:
  doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego wkładu kominowego, kominka, paleniska czy systemu wentylacji, uwzględniając Twoje potrzeby i preferencje.
 3. Projektowanie systemów kominowych:
  wspieramy w projektowaniu kompleksowych systemów kominiowych, które będą spełniać wszelkie wymagania bezpieczeństwa i wydajności.

Ekspertyzy kominiarskie

Nasze ekspertyzy kominiarskie obejmują:

 1. Inspekcje kominiarskie:
  przeprowadzamy szczegółowe inspekcje kominów, identyfikując potencjalne problemy i zagrożenia. Dostarczamy raporty i zalecenia naprawcze.
 2. Ekspertyzy przyczyn pożarów kominowych:
  w przypadku pożaru kominowego, nasza ekspertyza pomaga w określeniu przyczyn i źródła pożaru, co może być przydatne w procesie ubezpieczeniowym.
 3. Ocena stanu systemu kominowego i wentylacyjnego:
  Oceniamy stan i wydajność całego systemu kominowego i wentylacyjnego, identyfikując obszary wymagające uwagi.

Daj nam pomóc Ci w podejmowaniu mądrych decyzji i utrzymaniu bezpieczeństwa w Twoim domu. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację, ekspertyzę lub uzyskać więcej informacji na temat naszych usług doradztwa i ekspertyz kominiarskich.

ekspertyzy kominowe

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.